بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 5
بازدید سال صفحه : 115
بازدید امروز سایت : 161
بازدید هفته سایت : 17426
بازدید ماه سایت : 88734
بازدید سال سایت : 532977

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان: برندسازی با کسب نتایج مطلوب در ارزیابی ها   [ +13 | -6 ]

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان: برندسازی با کسب نتایج مطلوب در ارزیابی ها

 

 

 

 

 

مهندس«عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان در جلسه بررسی شاخص های ارزیابی سال98-97 و گزارش آسیب شناسی و تجزیه تحلیل نتایج ارزیابی سال 97-96 گفت: اعتقاد و باور داریم که  شرکت برق منطقه اي گيلان، شرکتی برنامه محور می باشد که با تفکر سیستمی و پیاده سازی آن در حال خدمت رسانی به مشترکین محترم می باشد. تمامی همکاران باید نسبت به ارزیابی حساسیت و دغدغه خاطر داشته باشند و تمام سعی و تلاش خود را بکنند تا نتیجه مطلوب را در ارزیابی های مختلف کسب نمایند. کسب نتایج مطلوب در واقع ایجاد برندی مناسب برای شرکت است که برای شرکت و کارکنانش عزت، اعتبار و آبرو به همراه خواهد داشت.
وی افزود: برای اینکه بتوانیم در ارزیابی ها، نتایج مطلوب به دست آوریم باید تعامل واحد متولی ارزیابی با واحدهایی که مستندات و مدارک لازم را جمع آوری می کنند بیشتر و نزدیک تر شود. نکته مهم در این ارزیابی ها این است که فقط نباید به کسب نمره بالا و کمیت ها توجه کنیم، بلکه باید به کیفیت ها نیز توجه شود و در خدمات رسانی به مردم شریف با جان و دل پیش قدم باشیم تا به تعالی واقعی سازمانی نایل گردیم.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/9/3 ساعت 08:40:02, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .