بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 3
بازدید ماه صفحه : 8
بازدید سال صفحه : 8
بازدید امروز سایت : 264
بازدید هفته سایت : 25416
بازدید ماه سایت : 76570
بازدید سال سایت : 76570

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: مانور پدافند سایبری در برق گیلان برگزار شد   [ +28 | -11 ]

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان: مانور پدافند سایبری در برق گیلان برگزار شد

مانور پدافند غیرعامل(پدافند سایبری)، اختلال برق در پستهای شهید عضدی و معلم و رشت مرکزی  در سالن مرکز کنترل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد.
مهندس «عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص این مانور گفت: هدف از برگزاري اين مانور، حفظ آمادگي مراكز حياتي، حساس، مهم و ضروري شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در شرايط اضطراري برای مقابله با تهدیدات احتمالی است تا در اسرع وقت نسبت به اتفاقات پیش آمده واکنش نشان بدهند  تا بتوانند به بهترین نحو حادثه به وجود آمده را کنترل کنند.
وی افزود: مانور بسیار خوبی تدارک دیده شده بود و از کلیه افرادی که در برگزاری این مانور نقش داشتند تشکر می کنم. اقدامات خوبی در دو سال اخیر در شرکت انجام شده است که کسب موفقیتهای بزرگ توسط معاونتهای مختلف شرکت از جمله این فعالیتها بودکه حرکت رو به جلو و بسیار ارزشمندی بود و امیدوارم این رویکرد پیشرفت و کسب موفقیتها تداوم داشته باشد و ما بتوانیم برای همیشه در مسیر تعالی گام برداریم.
مهندس حسن زاده رئیس اداره کنترل شبکه امور دیسپاچینگ در خصوص این مانور بیان داشت:
برای برگزاری این مانور کارگروه تهیه سناریوی مانور شبکه در خصوص حمله سایبری به پست 230/63 کیلوولت DCS شهید عضدی تشکیل شد. علت انتخاب پست شهید عضدی به این خاطر بود که پست شهید عضدی یکی از پستهای مهم و حیاتی منطقه مرکزی گیلان(کلانشهر رشت) بود که تعدادی از پستهای حساس کلانشهر رشت از این پست تغذیه می شوند.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/8/20 ساعت 09:11:01, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .