بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 3
بازدید ماه صفحه : 6
بازدید سال صفحه : 18
بازدید امروز سایت : 2971
بازدید هفته سایت : 23607
بازدید ماه سایت : 94738
بازدید سال سایت : 162671

در هفدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو: تیم شطرنج شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به مقام اول دست پیدا کرد   [ +33 | -13 ]

در هفدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو: تیم شطرنج شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به مقام اول دست پیدا کرد

هفدهمین دوره مسابقات شطرنج وزارت نیرو در بخش مردان از تاریخ 30 آبان الی4 آذر با شرکت 177 بازیکن در قالب 32 تیم از 15 استان کشور برگزار شد.
هفدهمین دوره مسابقات سراسری شطرنج برادران وزارت نیرو با حضور مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئولین استانی به میزبانی آب و فاضلاب شهری استان گیلان در هتل سپیدکنار انزلی با اهدا لوح سپاس و کاپ قهرمانی به کار خود پایان داد. این دوره از مسابقات به روش سوئیسی و در 7 دور برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم شطرنج شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان متشکل از آقایان؛ میرعباس بحری، محمد علی عطایی فر، علی تقی زاده، حسن قاسمی، سید مصطفی موسوی به مربی گری میرحامد موسویان توانست به مقام اول دست پیدا کند. در بخش انفرادی نیز آقایان میرعباس بحری و محمد علی عطائی فر به ترتیب در میزهای شماره1 و 2 به مقام اول دست یافتند.  همچنین تیمهای شطرنج آب منطقه ای گیلان و برق منطقه ای خوزستان به ترتیب مقامهای دوم  و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/9/7 ساعت 14:22:35, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .