بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 5
بازدید سال صفحه : 10
بازدید امروز سایت : 2819
بازدید هفته سایت : 23455
بازدید ماه سایت : 94586
بازدید سال سایت : 162519

در مسابقات فوتسال بزرگداشت هفته بسیج: تیم پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق گیلان به مقام قهرمانی دست یافت   [ +27 | -12 ]

در مسابقات فوتسال بزرگداشت هفته بسیج: تیم پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق گیلان به مقام قهرمانی دست یافت

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج، مسابقات فوتسال در سالن شهید عباسپور شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد.
 در این دوره از مسابقات که به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج توسط پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق گیلان با همکاری واحد ورزش در سالن شهید عباسپور شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد، در نهایت تیم پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای برق گیلان توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند. همچنین تیمهای حراست و بهره برداری به ترتیب توانستند به مقام های دوم و سوم دست پیدا کنند.
در اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مهندس بلبل آبادي مدير عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان و جمعی از کارکنان و علاقه مندان به ورزش در در سالن شهید عباسپور شرکت برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد امام جماعت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و مشاور فرهنگی مدیرعامل شرکت ضمن قدردانی از حمایت و مساعدت  مهندس بلبل آبادی در برگزاری این مسابقات گفت: ورزش برای سلامتی جسم و روح انسان بسیار مفید بوده و انسان را از بسیاری از امراض و انحرافات اجتماعی به دور نگه می دارد. ما باید در هر فرصتی به ورزش بپردازیم و از آن غافل نشویم. هدف از ورزش، پرداختن به روح و جسم و تقویت جوانمردی و ایثار و بردباری و سایر فضائل اخلاقی است. هدف اصلی از ورزش کردن تعالی فضائل روحی و اخلاقی است نه کسب عناوین قهرمانی.
حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد با اشاره به اینکه در کتاب آسمانی ما قرآن مجید نیز به ورزش توصیه شده است، افزود: پیامبر اکرم(ص) می فرمایند: تفریح و بازی کنید، زیرا دوست ندارم در دین شما خشونتی وجود داشته باشد که این حدیث بیانگر آن است که کسانی که ورزش می کنند و ورزشکارند، اخلاق ورزشی دارند و آرام هستند. همچنین مقام معظم رهبری می فرمایند: ورزش عمل صالحی است که انسان به آن دست پیدا می کند. همه مردم عزیز کشورمان باید ورزش را جدی بگیرند و آن را لازم و ضروری بدانند. جامعه ورزشکاران، افرادی با نشاط ، پرتلاش، زنده و کارآمد هستند.
گفتنی است که در مراسم اختتامیه به تیم ها و نفرات برتر کاپ قهرمانی و جوایزی اهدا شد. همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم شهید حججی اهدا شد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/10/3 ساعت 08:25:50, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .