بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 1
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 3
بازدید سال صفحه : 10
بازدید امروز سایت : 2819
بازدید هفته سایت : 23455
بازدید ماه سایت : 94586
بازدید سال سایت : 162519

مهندس بلبل آبادی: شرکت برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است   [ +29 | -12 ]

مهندس بلبل آبادی: شرکت برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است

هشتمين جلسه كميسيون توسعه مديريت شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان درخصوص آسيب شناسي محورهاي عمومي ارزيابي عملكرد سال 1395 با حضور مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، ارزيابان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان گيلان ، معاونین و مدیران در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.
در این جلسه مهندس بلبل آبادی با اشاره به اینکه ارزیابی فرصتی است برای شرکت در راستای تعالی و انجام بهینه امور ، بیان داشت:
برای اینکه در ارزیابی های مختلف بتوانیم مسیر بهبود ، سرآمدی و کارآمدی شرکت را بهبود ببخشیم بایدتعامل بیشتری با دستگاههای ذیربط داشته باشیم و دیدگاهها و پیشنهادات ارزیابان را مد نظر قرار دهیم. در دو سال اخیر شرکت توانست در چندین ارزیابی، رتبه های برتر را کسب کند که این موضوع بیانگر این است که شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان، شرکتی برنامه محور و سیستماتیک است.
آقای عسگرپور رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان مديريت و برنامه ريزي استان گيلان در خصوص ارزیابی گفت:
هدف از ارزیابی، سنجش واقعیتها است. اینکه چقدر یک سازمان در رسیدن به اهداف خود موفق بوده است و اگر در رسیدن به اهداف خود دچار مشکلات و محدودیت هایی بوده است، بتوانیم به سازمان در رسیدن به اهدافش با ارائه راهکار کمک کنیم.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/10/16 ساعت 08:45:24, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .