بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 4
بازدید سال صفحه : 25
بازدید امروز سایت : 1092
بازدید هفته سایت : 21734
بازدید ماه سایت : 88853
بازدید سال سایت : 363309

مجری طرح خطوط معاونت طرح وتوسعه: 200 کیلومتر مدار از خطوط انتقال و فوق توزیع برق گیلان ایمن تر شدند   [ +27 | -11 ]

مجری طرح خطوط معاونت طرح وتوسعه: 200 کیلومتر مدار از خطوط انتقال و فوق توزیع برق گیلان ایمن تر شدند

 

 

 

 

 

با شناسایی نقاط بحرانی، ایمنی حدود 200 کیلومتر مدار از خطوط انتقال و فوق توزیع محدوده مرکز و شرق استان گیلان افزایش یافت.
«مهندس بیژن» مجری طرح خطوط معاونت طرح وتوسعه شرکت برق منطقه ای گیلان گفت:
با توجه به بروز موارد متعدد قطع خطوط تأمین برق در اثر نزدیکی یا برخورد خطوط در محل تقاطع خطوط انتقال و فوق توزیع با خطوط توزیع نیروی برق طی بارش های برف سالهای قبل و خسارتهای مستقیم و غیر مستقیم هنگفت ناشی از آن، افزایش ایمنی خطوط انتقال و فوق توزیع محدوده مرکز و شرق استان گیلان در دستور کار قرار گرفت. که به همین منظور ابتدا تیم کارشناسی به شناسایی نقاط بحرانی پرداختند و موفق شدند 38 نقطه بحرانی را شناسایی کنند.
مجری طرح خطوط معاونت طرح وتوسعه افزود:
پس از شناسایی نقاط بحرانی خطوط برق شرکت برق منطقه ای گیلان، 450 متر کاور عایقی (MVLC) خریداری شد. این کاورهای عایقی روی خطوط فوق توزیع محدوده مرکز و شرق گیلان نصب شد که با نصب این کاورهای عایقی، ایمنی حدود 200 کیلومتر مدار از خطوط انتقال و فوق توزیع محدوده مرکز و شرق استان گیلان در مقابل قطعی های ناشی از نزدیکی یا برخورد خطوط در محل تقاطع خطوط انتقال و فوق توزیع با خطوط توزیع نیروی برق افزایش یافت.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/11/14 ساعت 10:59:26, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .