بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 9
بازدید سال صفحه : 22
بازدید امروز سایت : 1169
بازدید هفته سایت : 21811
بازدید ماه سایت : 88930
بازدید سال سایت : 363386

در مراسم دهه مبارک فجر: از خانواده معظم شهدا،نمازگزاران و فرزندان همکار تجلیل شد   [ +31 | -10 ]

در مراسم دهه مبارک فجر: از خانواده معظم شهدا،نمازگزاران و فرزندان همکار تجلیل شد

در مراسم دهه مبارک فجر که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نمازخانه شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد از خانواده معظم شهدا،نمازگزاران و فرزندان همکاری که به سن شکوفایی رسیده بودند تجلیل شد.
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید ابوطالب حجازی مشاور محترم استاندار و مسئول ستاد اقامه نماز استان گیلان  با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران ، الگو و نمونه ای برای جهانیان است، بیان داشت:
خداوند بزرگ به ما نعمتهای فراوانی داده است که قابل احصا نیست. این نعمتها هم نعمتهای مادی و هم نعمتهای معنوی را شامل می شود. بسیاری از افراد در طول زندگی خود متوجه این همه نعمتی که خداوند بزرگ به او عطاکرده نیستند. اگر انسانها از این نعمتهای خدادادی بی بهره بودند در زندگی با مشکلات بسیاری روبه رو بودند. از جمله و بالاترین نعمت معنوی که خدا به انسانها داده است نعمت آزادی است. بدین معنا که آزاد باشیم و در برابر ظالم و ستمکار تسلیم نشویم. امام راحل که برخوردار از این نعمت آزادی بود با استثمار بیت المال توسط استکبار جهانی مبارزه کرد و با پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ایران از بردگی رها شدند و به عزت دست پیدا کردند. در دوران قبل از انقلاب، ملت عزیزمان هیچگونه عزتی نداشتند و در دنیا از هیچ منزلت و جایگاهی برخوردار نبودند. به برکت انقلاب اسلامی ایران مردم ایران اسلامی به عزت و شخصیت دست یافتند و ما هم اکنون در جهان از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستیم. و مخالفت هایی که استکبار جهانی با ایران دارند بخاطر عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی و جایگاه رفیع انقلاب، اسلام و ایران در جهان است.
در مراسم شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با اهدا لوح و هدایایی از خانواده معظم و معزز شهدا قدردانی به عمل آمد . همچنین با اهدا لوح و هدایایی به نمازگزاران و فرزندان همکارانی که به سن شکوفایی رسیده بودند، از آنها تجلیل شد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1396/11/23 ساعت 08:43:32, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .