بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 9
بازدید سال صفحه : 58
بازدید امروز سایت : 176
بازدید هفته سایت : 17003
بازدید ماه سایت : 87669
بازدید سال سایت : 538508

مهندس بلبل آبادی در دیدار نوروزی با کارکنان: پتانسیل تولید انرژی بادی بیش از 32 برابر ظرفیت فعلی وجود دارد   [ +35 | -17 ]

مهندس بلبل آبادی در دیدار نوروزی با کارکنان: پتانسیل تولید انرژی بادی بیش از 32 برابر ظرفیت فعلی وجود دارد

همزمان با  فرا رسیدن نوروز باستانی و شروع فصل بهار، در اولین روز کاری سال 97، سال حمایت از کالای ایرانی، مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با کارکنان شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان دیدار کرد.
در این دیدار نوروزی «مهندس بلبل آبادی» ضمن تبریک سال نو و بهار طبیعت، با اشاره به نام گذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری  و با اشاره به رویکرد  دنیا در استفاده از انرژی  های  پاک و تجدیدپذیر  بیان داشت:
استان گیلان از موهبت الهی و موقعیت استراتژیک بسیار خوبی برخوردار بوده و با توجه به پتانسیل های خوبی که در استان گیلان از لحاظ انرژی  بادی ، آبی و انرژی  خورشیدی  به عنوان  انرژی پاک و تجدیدپذیر وجود دارد، حسب  وظیفه  باید با برنامه ریزی امکان  استفاده از پتانسیل  انرژی های مختلف را با توجه  به توان مالی  فراهم  کنیم .
مهندس «عظیم بلبل آبادي» مدير عامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان به پتانسیل 3000 مگاواتی  انرژی  های تجدیدپذیر این استان اشاره کرد و گفت:
بیش از3000 مگاوات پتانسیل انرژی بادی در منجیل و مناطق اطراف آن در سطح استان گیلان وجود دارد، این در حالی است که ظرفیت منصوبه فعلی در بخش انرژی بادی 92/4 مگاوات است. به عبارتی در استان گیلان بیش از 32 برابر ظرفیت منصوبه فعلی انرژی بادی، پتانسیل تولید انرژی بادی وجود دارد. که در این زمینه چنانچه شرایط به گونه ای رقم بخورد که جذابیت لازم برای سرمایه گذار بخش خصوصی فراهم شود ، از بابت وجود پتانسیل انرژی بادی در استان گیلان شرایط بسیار مطلوبی وجود دارد و آینده ای بسیار روشن در استان گیلان در این زمینه وجود دارد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/1/5 ساعت 11:37:03, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .