بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 8
بازدید سال صفحه : 62
بازدید امروز سایت : 1076
بازدید هفته سایت : 21718
بازدید ماه سایت : 88837
بازدید سال سایت : 363293

رئیس دیوان محاسبات استان گیلان؛ از پروژه های در دست احداث شرکت برق منطقه ای گیلان بازدید کرد   [ +27 | -15 ]

رئیس دیوان محاسبات استان گیلان؛ از پروژه های در دست احداث شرکت برق منطقه ای گیلان بازدید کرد

«ایوب احمدی» مدیر کل دیوان محاسبات استان گیلان از روند اجرایی پروژه پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار، پست 63/20 کیلوولت شهرک صنعتی سپیدرود و پست 63/20 كيلوولت سلیمانداراب بازدید کرد.

مهندس «عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در این بازدید و در خصوص پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار گفت:
در راستای فرمایش مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 97 به سال«حمایت از کالای ایرانی» ، شرکت برق منطقه ای گیلان در این زمینه پیش قدم بوده و موفق شد برای اولین بار در کشور، اولین ترانسفورماتورهای کم صداي ساخت داخل را در پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار نصب کند که به زودی شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود. این ترانس ها با هدف  کنترل سطح صدا در حد مجاز يا کاهش سطح  صدا و جلوگیری از آلودگی صوتی به خصوص در مناطق مسکونی و جهت رفاه حال مشترکین محترم به کار برده می شوند.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان  افزود:
سیستم کنترلی این پست از نوع سیستم کنترلی توزیع شده( DCS ) بوده و سیستم عایقی این پست نیز  از نوع  GIS بوده که با فناوری بکار رفته در آن برای 30 سال آتی نیاز به تعمیرات ندارد. همچنین پستهای GIS به دلیل ماهیت وجودی ( کمپکت بودن ) به زمین کمتری برای احداث نیاز دارند. که به دلیل ارزش بسیار بالای زمینهای حاصلخیز کشاورزی و تراکم و پراکندگی بسیار زیاد جمعیت در سطح استان گیلان، استفاده از این تکنولوژی بسیار حائز اهمیت می باشد. استفاده از تکنولوژی GIS موجب شده که زمین مورد نیاز برای احداث پست به مقدار کمتر از 40 درصد در مقایسه با پستهای AIS تقلیل یابد.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه اعتبار این پروژه بالغ بر 250 میلیارد ریال بوده، در خصوص اهداف پروژه گفت:
پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار شرکت برق منطقه ای گیلان با هدف تقویت و پایداری و تعدیل بار شبکه فوق توزیع و توزیع شمال شهر رشت، در منطقه گلسار رشت احداث شده است. این پست که تا قبل از پیک بار سال جاری برقدار و به بهره برداری خواهد رسید موجب خواهد شد تا منطقه گلسار و مناطق اطراف آن برای 40 سال آتی از نظر تامین انرژی برق بیمه باشند.
گفتنی است که این پست در منطقه گلسار رشت، بلوار گیلان، انتهای خیابان 192 واقع شده است.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/1/20 ساعت 07:55:53, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .