بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 6
بازدید سال صفحه : 28
بازدید امروز سایت : 1150
بازدید هفته سایت : 21792
بازدید ماه سایت : 88911
بازدید سال سایت : 363367

موافقت هیئت وزیران با: انتقال بدهی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به دولت   [ +30 | -12 ]

موافقت هیئت وزیران با: انتقال بدهی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به دولت

هیات وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد ماده (6) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور با انتقال بدهی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به دولت موافقت کرد.

هیات وزیران در جلسه مورخ  97/1/8 به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد ماده (6) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور – مصوب 1394- تصویب کرد:
1-    بدهی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به بانک صادرات ایران ناشی از تکالیف قانونی مقرر در بند (الف) ماده (10) قانون برنامه چهارم توسعه بابت تسهیلات دریافتی به شرح جدول زیر به بدهی دولت منتقل و صرفاً مبلغ سود آن، به نرخ مقرر در قراردادهای مربوط (نسبت به مبلغ اصل بدهی و بدون احتساب جریمه) به روزرسانی می شود، به طوری که در پایان هر سال، مبنای احتساب سود، مبلغ اصل مندرج در جدول زیر می‌باشد و محاسبه سود به روش مرکب ممنوع است:
 

2-    سرمایه دولت در شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان، معادل مبلغ بدهی انتقال یافته، افزایش می‌یابد. وزارت نیرو موظف است گزارش اجرای این بند را با ارایه تأییدیه سازمان حسابرسی به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارایه نماید.
3-    بدهی های موضوع این تصویب نامه طبق قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و یا از محل اعتبارات مصوب مربوط در قوانین بودجه سنواتی مورد تسویه قرار می گیرد. سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است اعتبار لازم را در لوایح بودجه سنواتی پیش بینی نماید.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/1/26 ساعت 09:57:12, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .