بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 6
بازدید سال صفحه : 43
بازدید امروز سایت : 3341
بازدید هفته سایت : 32464
بازدید ماه سایت : 118758
بازدید سال سایت : 745387

با اعتباری بالغ بر 124 میلیارد ريال؛ پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع شهرستان آستارا اجرا و آماده بهره برداری شد   [ +23 | -14 ]

با اعتباری بالغ بر 124 میلیارد ريال؛ پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع شهرستان آستارا اجرا و آماده بهره برداری شد

در راستای بهبود قابلیت اطمینان شبکه انتقال و فوق توزیع در شهرستان آستارا و جلوگیری از بروز خاموشیهای ناخواسته و گسترده، پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع شهرستان آستارا اجرا شد.
مهندس «عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع شهرستان آستارا گفت: با توجه به توسعه شهری روز افزون شهرستانهای استان گیلان و علی الخصوص شهرستان آستارا  وگرمای بی‌سابقه هوا در سال‌های اخیرکه منجر به افزایش بسیار زیاد مصرف برق شده است، شرکت برق منطقه ای گیلان با توجه به رسالت خود در راستای حفظ پایداری شبکه برق در بخشهای انتقال و فوق‌توزیع استان به خصوص در تابستان 97 و بر اساس مطالعات انجام شده، نسبت به اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ افزایش ظرفیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع شهرستان آستارا اقدام نمود.
وی افزود: در همین راستا پروژه افزایش ظرفیت بخش انتقال پست 230/63/20 کیلوولت آستارا از 40×2 به 125+40×1 مگاولت‌آمپر به ارزش 72 میلیارد ريال (افزایش 106 درصدی ظرفیت توان الکتریکی) و پروژه افزایش ظرفیت بخش فوق‌توزیع در پست 230/63/20 کیلوولت آستارا از 15×3 به 15+30×2 مگاولت‌آمپر به ارزش 52 میلیارد ريال (افزایش 67 درصدی ظرفیت توان الکتریکی) اجرا و به اتمام رسید و هم اینک این پروژه ها آماده افتتاح و بهره برداری می باشند. برای این دو پروژه در مجموع 124 میلیارد ريال هزینه شده است.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص اهداف پروژه گفت: با بهره برداری از این دو پروژه زیربنایی و اساسی، قابلیت اطمینان شبکه انتقال و فوق توزیع در شهرستان آستارا بهبود یافته و به میزان قابل ملاحظه ای از بروز خاموشیهای ناخواسته و گسترده برای مشترکین محترم شهرستان آستارا جلوگیری شده است. گفتنی است که مشاور این پروژه شرکت دریا پالا و پیمانکار پروژه شرکت حامیان سازه پی می باشد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/5/6 ساعت 10:50:45, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .