بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 4
بازدید ماه صفحه : 10
بازدید سال صفحه : 46
بازدید امروز سایت : 3449
بازدید هفته سایت : 32572
بازدید ماه سایت : 118866
بازدید سال سایت : 745495

با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد ريال: پروژه افزایش ظرفیت بخش فوق توزیع شهرستان لاهیجان آماده افتتاح شد   [ +25 | -11 ]

با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد ريال: پروژه افزایش ظرفیت بخش فوق توزیع شهرستان لاهیجان آماده افتتاح شد

در راستای بهبود قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع در شهرستان لاهیجان و جلوگیری از بروز خاموشیهای ناخواسته و گسترده، پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق فوق توزیع شهرستان لاهیجان اجرا شد.
مهندس «عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص پروژه افزایش ظرفیت شبکه برق فوق توزیع شهرستان لاهیجان گفت: با توجه به توسعه شهری روز افزون شهرستانهای استان گیلان و علی الخصوص شهرستان لاهیجان  وگرمای بی‌سابقه هوا در سال‌های اخیرکه منجر به افزایش بسیار زیاد مصرف برق شده است، شرکت برق منطقه ای گیلان با توجه به رسالت خود در راستای حفظ پایداری شبکه برق در بخشهای انتقال و فوق‌توزیع استان به خصوص در تابستان 97 و بر اساس مطالعات انجام شده، نسبت به اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌ افزایش ظرفیت شبکه برق فوق توزیع شهرستان لاهیجان اقدام نمود.
وی افزود: در همین راستا پروژه افزایش ظرفیت بخش فوق‌توزیع در پست 63/20 کیلوولت لاهیجان1 از 30×2 به 40×2 مگاولت‌آمپر (افزایش 33 درصدی ظرفیت توان الکتریکی در پست فوق الذکر و 16.5 درصد در بخش فوق توزیع شهرستان لاهیجان)  اجرا و به اتمام رسید و هم اینک این پروژه آماده افتتاح و بهره برداری می باشد. برای این پروژه 56 میلیارد ريال هزینه شده است.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص اهداف پروژه گفت: با بهره برداری از این پروژه زیربنایی و اساسی، قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع در شهرستان لاهیجان بهبود یافته و به میزان قابل ملاحظه ای از بروز خاموشیهای ناخواسته و گسترده برای مشترکین محترم شهرستان لاهیجان جلوگیری شده است. گفتنی است که مشاور این پروژه شرکت دریا پالا و پیمانکار پروژه شرکت حامیان سازه پی می باشد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/5/13 ساعت 11:57:16, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .