بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 5
بازدید سال صفحه : 40
بازدید امروز سایت : 4662
بازدید هفته سایت : 25097
بازدید ماه سایت : 91614
بازدید سال سایت : 438735

با حضور مقام عالی وزارت نیرو: 6 پروژه با اعتباری معادل 602 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد   [ +19 | -10 ]

با حضور مقام عالی وزارت نیرو:  6 پروژه با اعتباری معادل 602 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد

در شهرستانهای؛ رشت، آستارا، لاهیجان و کلاچای، 6 پروژه با اعتباری بالغ بر 602 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
«مهندس بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در خصوص پروژه های افتتاحی هفته دولت گفت: پروژه های پست 63.20 کیلوولت توحید گلسار و اتصالات مربوطه، افزایش ظرفیت بخش انتقال پست آستارا، افزایش ظرفیت بخش فوق توزیع پست آستارا، افزایش ظرفیت ترانس های پست لاهیجان 1، پست سیار 63.20 کیلوولت مستقر در پست شهید رحیم آبادی کلاچای و خط 63 کیلوولت رشت شمالی _ قلی پور در شهرستانهای؛ رشت، آستارا، لاهیجان و کلاچای فردا(دوشنبه مورخ97/6/5) با حضور مقام عالی وزارت نیرو افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در خصوص پروژه شاخص افتتاحی شرکت در هفته دولت امسال گفت: پروژه پست 63.20 کیلوولت توحید گلسار یکی از پروژه های شاخص شرکت می باشد که برای اولین بار در کشور، اولین ترانسفورماتورهای کم صدای ساخت داخل در این پست نصب شده است. این ترانس‌ها با هدف کنترل سطح صدا در حد مجاز یا کاهش سطح صدا و جلوگیری از آلودگی صوتی به خصوص در مناطق مسکونی و جهت رفاه حال مشترکین محترم به کار برده شده اند.
مهندس بلبل آبادی با بیان اینکه پروژه پست توحید گلسار با هدف تقویت و پایداری و تعدیل بار شبکه فوق توزیع و توزیع شمال شهر رشت، در منطقه گلسار رشت احداث شده است، افزود: سیستم کنترلی این پست از نوع سیستم کنترلی توزیع شده (DCS) بوده و سیستم عایقی این پست نیز از نوع GIS می باشد. پستهای GIS به دلیل ماهیت وجودی (کمپکت بودن) به زمین کمتری برای احداث نیاز دارند. که به دلیل ارزش بسیار بالای زمینهای حاصلخیز کشاورزی و تراکم و پراکندگی بسیار زیاد جمعیت در سطح استان گیلان، استفاده از این تکنولوژی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. استفاده از تکنولوژی GIS موجب شده که زمین مورد نیاز برای احداث پست به مقدار کمتر از 40 درصد در مقایسه با پستهای AIS تقلیل یابد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/6/4 ساعت 09:04:06, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .