بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 5
بازدید سال صفحه : 45
بازدید امروز سایت : 4670
بازدید هفته سایت : 25105
بازدید ماه سایت : 91622
بازدید سال سایت : 438743

وزیر نیرو در بازدید از پست توحید گلسار در رشت: این پست در راستای مطابقت با مبلمان و معماری شهری ساخته شده است   [ +21 | -13 ]

وزیر نیرو در بازدید از پست توحید گلسار در رشت: این پست در راستای مطابقت با مبلمان و معماری شهری ساخته شده است

«دکتر اردکانیان» وزیر نیرو در سفر به استان گیلان با اشاره به عملکرد بخش آب وزارت نیرو اعم از تامین آب، آب و فاضلاب شهری و روستایی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت امسال، 6670 پروژه در صنعت آب و برق با اعتباری بالغ بر 7200 میلیارد تومان و هزینه های ارزی مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی آنگاه با اشاره به اینکه تابستان امسال با توجه به افزایش بی سابقه  دما و گرمای مستمر، خشکسال ترین سال در 50 سال اخیر بوده است، گفت: با همکاری و تلاش دست اندرکاران اجرایی و همه سازمانهای دولتی و به ویژه استانداران، علاوه بر تولید بیش از 50 هزار مگاوات برق در نیروگاهها ، 2000 مگاوات نیروگاه مجازی را به ثمر رساندیم که این نیروگاه مجازی حاصل و نتیجه مدیریت مصرف و همکاری مردم عزیزمان در جهت مصرف صحیح و حرکت به سمت الگوی مناسب تر استفاده از انرژی بود که امیدواریم در سال 98 با برنامه ریزی گسترده تر، آهنگ توسعه و عمران کشور سریع تر شود و  تابستان خوبی را پشت سر بگذاریم.
وزیر نیرو در مورد اهمیت سرمایه گذاری در گیلان گفت: برنامه های بخش برق در استان گیلان مستلزم سرمایه گذاریهای بیشتر است. بر اساس پیشنهاد استاندار گیلان در آینده ای نزدیک و طی نشستی با همکاران مجموعه صنعت برق استان گیلان و استاندار استان، برنامه سال آبی جدید از مهرماه امسال تا شهریور ماه سال آتی و همچنین برنامه پیک سال 98 برای بخش برق را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بتوانیم طرح های جاری را با سرعت بیشتری به ثمر برسانیم.
دکتر اردکانیان در خصوص پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار گفت: این پست به درستی و با هنرمندی تمام در راستای تطبیق و مطابقت با مبلمان و معماری شهری ساخته و طراحی شده و علاوه بر سازگاری با محیط اطراف، از نظر صدا و همسایگی با بخش مسکونی شرایط مناسبتری در مقایسه با پستهای مشابه را دارا می باشد و امیدواریم این شیوه،رویه،ظرافت و هنرمندی در پروژه های بعدی رعایت شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/6/6 ساعت 09:45:09, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .