بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 8
بازدید سال صفحه : 39
بازدید امروز سایت : 4606
بازدید هفته سایت : 25041
بازدید ماه سایت : 91558
بازدید سال سایت : 438679

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان؛ از حمایتهای استاندار گیلان در اجرای پروژه های شرکت قدردانی کرد   [ +21 | -14 ]

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان؛ از حمایتهای استاندار گیلان در اجرای پروژه های شرکت قدردانی کرد

«مهندس بلبل آبادي »مديرعامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان در آئین افتتاح 6 پروژه ملی و زیربنایی شرکت در هفته دولت سال97 گفت: به یاری خداوند متعال و با تلاشها و زحمات شبانه روزی کارکنان متعهد،متخصص و سختکوش شركت سهامي برق منطقه اي گيلان امروز شاهد به بار نشستن 6 پروژه ملی و زیربنایی هستیم. این پروژه ها با حضور وزیر نیرو و  با اعتباری حدود 602 میلیارد ریال بطور همزمان افتتاح و بهره برداری شدند.
مديرعامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان با بیان اینکه این 6 پروژه در شهرستانهای؛ رشت، آستارا، لاهیجان و کلاچای اجرا شده است، افزود: پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار از نوع GIS می باشد. این پست به دلیل ماهیت وجودی (کمپکت بودن) به زمین کمتری برای احداث نیاز دارد که به دلیل ارزش بسیار بالای زمینهای حاصلخیز کشاورزی و تراکم و پراکندگی بسیار زیاد جمعیت در سطح استان گیلان، استفاده از این تکنولوژی  در این استان بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
مهندس بلبل آبادي با اشاره به دیگر ویژگی مهم این پست، گفت: برای اولین بار در پست 63/20 کیلوولت توحید گلسار از ترانسفورماتورهای کم صدای ساخت داخل کشور استفاده کردیم که نتایج تست صدای آن منحصر به فرد بود. این ترانس‌ها با هدف کنترل سطح صدا در حد مجاز یا کاهش سطح صدا و جلوگیری از آلودگی صوتی به خصوص در مناطق مسکونی و جهت رفاه حال مشترکین محترم به کار برده شده اند.
وی افزود: دیگر ویژگی مهم این پست، همخوانی این پست با معماری شهری می باشد. این پست با هدف تقویت ، پایداری و تعدیل بار شبکه فوق توزیع و توزیع شمال شهر رشت احداث و به بهره برداری رسیده است.
مديرعامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان در بخش دیگری از سخنانش گفت: از حمایتها و همراهی همه جانبه دکتر سالاری استاندار گیلان برای رفع مشکل پروژه خط رشت شمالی صمیمانه قدردانی می کنم. این پروژه علی رغم پیشرفت فیزیکی 95 درصدی، چندین سال متوقف مانده بود که خوشبختانه با حمایتها و مساعدت استاندار گیلان و رفع مشکلات و ممانعتها، امروز شاهد بهره برداری از این پروژه بودیم.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/6/10 ساعت 09:11:42, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .