بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 1
بازدید ماه صفحه : 9
بازدید سال صفحه : 80
بازدید امروز سایت : 2143
بازدید هفته سایت : 26310
بازدید ماه سایت : 118988
بازدید سال سایت : 753934

با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان برگزار شد؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت برق گیلان   [ +23 | -13 ]

با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان برگزار شد؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت برق گیلان

با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان، مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای  شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان برگزار شد.

«مهندس بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و خدمات چندین ساله آقای قنبری و آرزوی توفیق برای آقای داراب زاده به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت، گفت: بسیج و بسیجی بودن افتخار بزرگی است چرا که بسیج اهداف مقدسی دارد و از جایگاه ارزشمند و بزرگی برخوردار است. بسیج و بسیجی بودن مسئولیت و تکلیف سنگینی است که باید با تلاش مضاعف از عهده آن بر آمد. بسیج از پتانسیل و ظرفیت بزرگی برخوردار است که با خلوص و فداکاری می تواند در همه عرصه های مورد نیاز جامعه حضوری فعال و مثمرالثمر داشته باشد و یار و یاوری برای نظام در رسیدن به اهداف مقدس و متعالی باشد.
سرهنگ پاسدار احمدی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات آقای قنبری و تبریک مسئولیت جدید به آقای داراب زاده گفت: ذات و هدف ایجاد بسیج کارمندان خدمت رساندن به انسانها و تکریم ارباب رجوع می باشد. در واقع ترویج خدمت بدون منت به مردم از اهداف اصلی بسیج کارمندان می باشد. با توجه به این هدف متعالی، باید نیروهای متعهد ،کارآمد ، انقلاب و ایثار گر را گرد هم بیاوریم تا بتوانیم به اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم. فعالیت جدیدی را که در عرصه بسیج شروع کرده ایم حضور مسئولین دستگاههای اجرایی استان در شهرستانهای مختلف است تا مسئولین با حضور در بین مردم به مشکلات آنها رسیدگی کنند تا باعث دلگرمی و امید برای مردم عزیز میهن مان باشد.
وی افزود: امسال چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است و علی رغم تمامی مشکلاتی که در طول این سالها با آن رو به رو بودیم توانستیم موفق و سربلند از تمامی مشکلات بیرون بیاییم و توانستیم در رشته های مختلف؛ هسته ای ، هوافضا، نانو، پزشکی، کشاورزی، نظامی و ... جز قدرتهای برتر جهان باشیم و انشاء ا... بتوانیم بیش از پیش موفق و پیروز باشیم.
گفتنی است در پایان این مراسم ضمن اهدا لوح سپاسی به آقای قنبری به پاس قدر دانی از زحمات ایشان، حکم انتصاب آقای داراب زاده به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت حمزه سیدالشهدای  شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به ایشان اهدا شد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/6/17 ساعت 09:13:31, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .