بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 7
بازدید سال صفحه : 107
بازدید امروز سایت : 2072
بازدید هفته سایت : 26239
بازدید ماه سایت : 118917
بازدید سال سایت : 753863

با تلاش بی وقفه کارکنان برق گیلان: خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک برقدار شد   [ +30 | -10 ]

با تلاش بی وقفه کارکنان برق گیلان: خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک برقدار شد

خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک که به علت برخورد یک دستگاه کامیون از مدار خارج شده بود، برقدار شد.
مهندس بهروز قربانپور، معاون بهره برداری شركت سهامي برق منطقه اي گيلان در این خصوص گفت: در پی برخورد یک دستگاه کامیون با دکل دو مداره خط 63 کیلوولت سیاهکلده به لاهیجان یک ، دکل مربوطه روی جاده اصلی لاهیجان به لنگرود سقوط کرد و موجب اختلال در عبور وسایل نقلیه و ترافیک سنگین در این مسیر شد که خوشبختانه هیچگونه خسارت جانی در منطقه به همراه نداشت. پس از مطلع نمودن گروههای اجرایی و مسئولین ، بلافاصله اکیپ مربوطه با تمام تجهیزات مورد نیاز و در کمترین زمان ممکن به منطقه اعزام شدند.
قربانپور گفت: با عنایت به اینکه پست لاهیجان 1 نقش مهمی در تامین برق شهرستان لاهیجان داشت، به همین منظور با توجه به وجود خط سوم در پست لاهیجان 1 ، سریعاً نسبت به برقداری پست مذکور از طریق پست 230 کیلوولت عضدی رشت اقدام شد و به دنبال آن نسبت به قطع و اتصال زمین خط دو مداره سیاهکلده – لاهیجان 1 اقدام شد.  نکته قابل اهمیت اینکه حادثه فوق هیچگونه خاموشی برای مشترکین محترم به همراه نداشته است.
وی افزود: به علت حضور به موقع مهندس بلبل آبادی مدیر عامل شركت سهامي برق منطقه اي گيلان و سایر کارکنان و اعزام به موقع پیمانکاران ، این خط در سریع ترین زمان ممکن با تلاش بی وقفه گروه اعزامی و در مدت کمتر از 10 ساعت ترمیم و  خط دو مداره سیاهکلده به لاهیجان یک برقدار و بطور موقت به حالت نرمال برگشت.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/6/26 ساعت 08:01:37, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .