بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 0
بازدید ماه صفحه : 4
بازدید سال صفحه : 160
بازدید امروز سایت : 1427
بازدید هفته سایت : 20956
بازدید ماه سایت : 90281
بازدید سال سایت : 630152

در هفته پدافند غیر عامل انجام شد: افتتاح و بهره برداری از یک دستگاه فیدر سیار 63 کیلوولت   [ +14 | -5 ]

در هفته پدافند غیر عامل انجام شد: افتتاح و بهره برداری از یک دستگاه فیدر سیار 63 کیلوولت

 

 

 

 

 

همزمان با هفته پدافند غیر عامل یک دستگاه فیدر سیار 63 کیلوولت در پست نیروگاه لوشان با هزینه ای حدود 10 میلیارد ریال، افتتاح و به بهره برداری رسید.
«مهندس داراب زاده» معاون برنامه ریزی و تحقیقات شركت سهامي برق منطقه اي گيلان در این خصوص گفت: از بدو شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کشور عزیزمان همواره در معرض توطئه های دشمنان بوده و این خصومت ها تا به امروز ادامه داشته است اما به شکر خدا ملت بزرگ ایران توانست از همه این سختیها و مشکلات با سربلندی بیرون آید.
معاون برنامه ریزی و تحقیقات در خصوص پروژه بهره برداری از یک دستگاه فیدر سیار 63 کیلوولت گفت: با بهره برداری از این پروژه ضریب اطمینان شبکه فوق توزیع در مواقع بحرانی و اضطراری افزایش پیدا خواهد کرد. از دیگر ویژگی بارز این پروژه این است که در صورت نیاز می توان می توان آن را در عرض 3 ساعت به دورترین نقطه استان گیلان حمل کرد و آن را نصب و بهره برداری کرد.
در این مراسم «محمدپور» مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری گیلان با بیان اینکه برق به عنوان یکی از حیاتی ترین زیرساخت ها است که می تواند نقش موثر خود را به خصوص در مواقع بحران نشان دهد، افزود: لزوم فرهنگ سازی و آمادگی دفاعی و هدایت تمامی اقشار جامعه به سمت و سوی پدافند غیر عامل ، اساسی ترین اصل در برهه حساس کنونی است. که در این زمینه  شركت سهامي برق منطقه اي گيلان بر اساس رسالت خود، گام های موثری برداشته و هیچ گاه از این مقوله بسیار مهم غافل نشده است. بکارگیری اصول و ضوابط پدافند غیر عامل به عنوان یک سیاست دفاعی مستمر و هدفمند در تمامی حوزه ها ضمن جلوگیری از تهدیدات داخلی و خارجی با هدف آماده سازی و تقویت بنیه دفاعی کشور، امنیت ملی را نیز تضمین می کند.
شایان ذکر است که پروژه بهره برداری از یک دستگاه فیدر سیار 63 کیلوولت با هدف تامین برق مطمئن خط تغذیه کننده گیلوان در استان زنجان و افزایش ضریب اطمینان شبکه فوق توزیع استان گیلان انجام شد. از ویژگی های خاص این پروژه، تامین برق فوق توزیع فرامنطقه ای و پوشش شبکه استان زنجان می باشد. همچنین این پروژه به دلیل سیار بودن قابلیت دمونتاژ، حمل بدون محدودیت ترافیکی و نصب در محل جدید در زمان اندک را دارا می باشد.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/8/14 ساعت 10:21:24, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .