بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 2
بازدید ماه صفحه : 4
بازدید سال صفحه : 113
بازدید امروز سایت : 90
بازدید هفته سایت : 17355
بازدید ماه سایت : 88663
بازدید سال سایت : 532906

به منظور تقویت و پایداری شبکه و تعدیل بار: پست 63/20 کیلوولت شهرک صنعتی سپیدرود به بهره برداری می رسد   [ +8 | -4 ]

به منظور تقویت و پایداری شبکه و تعدیل بار: پست 63/20 کیلوولت شهرک صنعتی سپیدرود به بهره برداری می رسد

 

 

 

 

 

پروژه پست 63/20 كيلوولت سپیدرود با هدف تامین برق مطمئن و پایدار منطقه شهرک صنعتی سپیدرود و اطراف آن و افزایش ضریب اطمینان شبکه در شرایط پیک بار به بهره برداری می رسد.
«مهندس محمد افتخاری» مجری طرح پستهای معاونت طرح وتوسعه شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان، با بیان اینکه این پروژه هم اکنون در مرحله انجام تستهای مختلف می باشد، در خصوص این پروژه زیربنایی گفت: عملیات اجرائی پروژه پست 63/20 كيلوولت شهرک صنعتی سپیدرود رشت که با هدف تامین برق مطمئن و پایدار شهرک صنعتی سپیدرود و اطراف آن و افزایش ضریب اطمینان شبکه در شرایط پیک بار در سال 95 شروع شده است، انشاءا... با تلاش شبانه روزی همکاران سختکوش و زحمت کش شرکت برق منطقه ای گیلان در بهمن سال 1397 برقدار و وارد مدار خواهد شد.
مجری طرح پستهای شرکت سهامی برق منطقه‌ای گیلان در خصوص مشخصات فنی پروژه گفت:پروژه پست 63/20 كيلوولت شهرک صنعتی سپیدرود با ظرفیت40*2 مگاولت آمپر، دارای دو فیدر خط 63 کیلوولت، دو فیدر ترانس 63 کیلوولت، دو فیدر ورودی 20 کیلوولت و 12 فیدر خروجی 20 کیلوولت و 4 فیدر خازنی بوده و همچنین سیستم عایقی پست از نوع سیستم AIS می باشد.
افتخاری با بیان اهمیت، ضرورت و نقش محوری این پروژه، افزود:
این پروژه هم اکنون در مرحله تست و راه اندازی قرار دارد که با انجام تستهای مختلفی نظیر؛ تست کلید 20 کیلوولت، تست برقگیر 20 و 63 کیلوولت، تست ترانس قدرت و کمکی، تست رله‌های حفاظتی و چندین تست دیگر، انشاءا... در بهمن سال 1397 برقدار و وارد مدار خواهد شد.
وی افزود: از جمله مشکلات اصلی این پروژه وجود شبکه 20 کیلوولت در مسیر تجهیزات این پست است که امیدواریم با رایزنی های انجام شده با شرکت توزیع نیروی برق گیلان، این مشکل اساسی نیز حل شود تا بهره برداری از پست را بدون هیچ گونه مشکلی آغاز کنیم.
گفتنی است که این پست در منطقه شهرک صنعتی سپیدرود کلانشهر رشت واقع شده است.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/10/8 ساعت 09:24:05, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .