بازديد صفحات

بازدید امروز صفحه : 0
بازدید هفته صفحه : 4
بازدید ماه صفحه : 41
بازدید سال صفحه : 59
بازدید امروز سایت : 1427
بازدید هفته سایت : 20956
بازدید ماه سایت : 90281
بازدید سال سایت : 630152

در پست 63/20 کیلوولت مسکن مهر رشت : مانور رزمایش شهری پدافند غیر عامل برگزار شد   [ +4 | -3 ]

در پست 63/20 کیلوولت مسکن مهر رشت : مانور رزمایش شهری پدافند غیر عامل برگزار شد

 

 

 

 

 

رزمایش شهری پدافند غیر عامل به همت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت و مشارکت اداره کل پدافند غیرعامل  و با همکاری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان و سایر دستگاه های خدمت رسان در پست 63/20 کیلوولت مسکن مهر رشت برگزار شد.
در این رزمایش عملیات امداد ونجات، خاموش کردن آتش و واکنش سریع به وصل برق در پست
63/20 کیلوولت مسکن مهر رشت، توسط آتش نشانان و با همکاری دستگاههای خدمات رسان به اجرا در آمد.
این رزمایش با هدف بررسی میزان آمادگی دستگاهها انجام گرفت. مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان در این رزمایش گفت: حفظ زیرساخت‌های شهری و حفاظت از جان ومال مردم دو هدف اصلی و مهم پدافند غیر عامل است. زیر ساخت ها بایستی در حوزه انرژی چنان آماده باشد که احتمال آسیب پذیری را به حداقل رساند و نیز قرارگرفتن در مسیر جبران خسارت در کوتاهترین زمان انجام شود.
امیر محمدپور مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان مأموریت پدافند غیرعامل را در راستای رویکرد‌های پیشگیرانه ارزیابی و خاطرنشان کرد: هرچه به پدافند غیرعامل و مقوله پیشگیری بیشتر توجه شود، هزینه‌های کشور کمتر و روند امور اجرایی بهتر پیش خواهد رفت.
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان در این رزمایش با قدردانی از زحمات دستگاه های خدمت رسان در برگزاری مانور اظهار کرد: پدافند غیر عامل دو رسالت مهم حفاظت از زیرساخت و صیانت و حفاظت از جان و مال مردم را برعهده دارد.
وی تصریح کرد: هنگامی که ما در آسایش و راحتی هستیم بسیاری از کارکنان دستگاه های خدمت رسان شبانه روزی برای امنیت و آسایش ما تلاش می کنند.
در این رزمایش بابک رمضانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، امیر محمد پور مدیرکل پدافند غیر عامل گیلان و با حضور فعال مجموعه های اورژانس، هلال احمر، برق منطقه ای گیلان و توزیع برق همراه بود.

اهمیت: 1/5


تگ‌ها:  

نظرات

ارسال نظر

نام کاربر:
عنوان:
نظر:
در روز 1397/12/27 ساعت 12:45:31, شاخه: عمومي, چاپ, ایمیل , فید
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان می باشد. طراحی و توسعه شرکت مهندسی بازرگانی ریواس سیستم .راه اندازی شده با سامانه پورتال راوند .